Антошка - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Про мережу «Антошка»

Перший магазин «Антошка» з'явився 10 вересня 1997 року в Одесі. Головна мета магазину — надати батькам змогу обирати серед широкого асортименту дитячих товарів від народження та до підліткового віку. «Антошка» — це справжній дитячий супермаркет.

З 2013 року функціонує інтернет-магазин, в якому каталог товарів повторює асортимент роздрібної мережі, проте покупець має змогу обрати продукцію у зручний для себе час та отримати замовлення на домашню адресу. Каталог товарів поділяється на 7 основних груп: меблі; коляски; дитяче харчування; іграшки; гігієна і дитяча косметика; дитячий одяг; дитяче взуття. Завдяки зручній структурі каталогу можна знайти потрібні речі легко та зручно. Щоб скоротити час пошуку, клієнт може включити пошукові фільтри. Наприклад, якщо потрібне взуття певного бренду на чотирирічного хлопчика, треба просто відмітити відповідні параметри та обрати товар з отриманого результату. Каталог як інтернет-магазину, так і асортимент товарів магазинів роздрібної мережі постійно оновлюються. Мережа «Антошка» співпрацює з найкращими іноземними та вітчизняними партнерами вже понад 15 років, адже для магазину головне — висока якість продукції. Докладніше на сайті https://antoshka.ua.

Чому люди полюбляють купувати у дитячому супермаркеті «Антошка»

Розташування магазинів та часи роботи

Магазини мережі розташовані у містах Одеса, Харків, Київ, Дніпро, Львів, Бориспіль, Бровари, Івано-Франківськ, Чорноморськ, Кривий Ріг, Полтава, Рівне, Ужгород, Чернівці, Вінниця, Запоріжжя, Буча. Години роботи переважно наступні: щодня з 10:00 до 22:00.

Останні каталоги
Продавці - діти