MYplay - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Про MYplay

Мережа дитячих магазинів MYplay почала працювати у 2000 році у місті Дніпро. Від тоді й бере свій початок щаслива історія чарівного світу дитячих бажань. Завдяки вдалому формату магазин швидко став фаворитом у сфері дитячих товарів, бо люблячі батьки прагнуть дарувати своїм дітям тільки найкраще.

Каталог товарів налічує понад 30 000 позицій та охоплює усі сегменти ринку іграшок і товарів для дітей. Завітайте до мережі магазинів, на ваших дітей чекає весела гра та кваліфікований працівник в костюмі Міккі Мауса.

Станьте постійним покупцем та скористайтеся наступними перевагами дисконтної програми: знижка на широкий асортимент товарів; резервування товарів; індивідуальна знижка на день народження дитини; інформування про чинні акції та новинки; можливість отримати персональний дисконт для кожного члена сім'ї; знижка в 7% в мережах аптек «Медсервіс» згідно з чинними правилами дисконтної програми медичної мережі.

На покупців чекають кращі товари світових брендів. Каталог з безмежним асортиментом іграшок, одягу та інших дитячих товарів задовольнить найвибагливіших малюків та їх батьків. Мережа магазинів MIKKI віддає перевагу тільки кращим товарам, серед яких такі відомі бренди, як LEGO, Playmates, MGA, Mattel, KIDDILEND та багато інших. Новітні інтерактивні іграшки, ляльки, машинки, конструктори, традиційні пірамідки, мозаїки та кубики — вибір практично безмежний. Безліч акцій та знижок. Також в магазині можна придбати сучасні коляски, автокрісла, дитячі ліжечка та інші товари для малюків.

Чому люди полюбляють купувати у мережі магазинів MYplay

мають змогу придбати товари зі знижками. Дисконтна програма: 3% — за умови придбання товару на 1000 грн; 5% — на 5000 грн; 7% — на 15000 грн.

Розташування магазинів та часи роботи

Роздрібна мережа MYplay представлена дванадцятьма магазинами, які розташовані в містах Дніпро, Кременчук, Енергодар, Харків, Павлоград, Нікополь, Київ, Львів, Біла Церква. Магазини переважно працюють за графіком торговельного центру, в якому вони знаходяться. З режимами роботи магазинів можна ознайомитись на сайті компанії: https://myplay.ua.

Останні каталоги
Продавці - діти