Эльдорадо - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Шукаєте техніку за найкращими цінами? Тоді вам точно треба в Eldorado! Якісна техніка, чудовий сервіс, низькі ціни на побутову техніку та електроніку

Найбільший гіпермаркет побутової техніки та електроніки на українському ринку

Перший магазин в Україні був відкритий у Києві ще у далекому 1999 році, і з цього часу впродовж більше 20 років компанія дарує своїм клієнтам тисячі вигідних пропозицій та позитивних емоцій. В процесі активної розбудови, у 2000 році відкриваються ще 4 нові магазини у столиці, а також у Харкові, Дніпрі, Одесі, Полтаві, Вінниці і Львові. В 2003 році Eldorado робить безпрецедентний крок – в Україні з’являється перший гіпермаркет електроніки. Згодом, у 2008 році відбувається злиття з компаніями «Домотехніка», «АБВ» і «МегаМакс», а також укладання контракту із  провідними світовими рітейлерами (BestBuy) та створення інтернет-магазину (https://eldorado.ua) Приємні ціни і цікаві бонуси, свіжі новинки, промотіонс, знижки до 80% в Чорну п’ятницю, відмінний сервіс – все це приваблює дедалі більше українців, котрі стають участниками Eldorado клубу вигідних покупок. 

Eldorado – мережа магазинів побутової техніки та електроніки №1
Наступний етап розвитку компанії починається у 2013 після її злиття із  мережею  «Технополіс» – саме починаючи з цього моменту Eldorado стає найбільшою мережею магазинів електроніки та побутової техніки за товарообігом в Україні. На сьогоднішній день працюють понад 150 магазинів у 60 містах усіх регіонів країни, які пропонують широкий вибір із більш ніж 50 000 моделей якісної побутової техніки та електроніки від Nokia, Samsung, Huawei, LG, HTC, Sony, Philips, Dell, Asus, Tefal, Indesit, Bosch, Electrolux та інших відомих всьому світу виробників. Також варто зазначити, що в Eldorado працює сервісна служба HiTechnic, котра готова надати свою допомогу у  налаштуванні вашої техніки, встановленні програмного забезпечення або здійсненні діагностики.  Окрім того, компанія впроваджує в Україні сучасний формат мультиканального продажу – OmniChannel, в якому клієнт зручним способом за єдиною ціною в будь-якій мережі магазинів або здійснивши реєстрацію онлайн, може вибирати, купувати, порівнювати, а в разі необхідності повертати товари, придбані в Eldorado. У вас виникли запитання? Не вагайтесь і телефонуйте в службу підтримки або сміливо звертайтеся до продавців-консультантів, адже саме вони є головними рушіями успіху усього бізнесу! Завдяки їх високому рівню професіоналізму, злагодженій командній роботі та небиякій активності Eldorado уже багато років залишається улюбленим магазином побутової техніки і електроніки для мільйонів українців!

Останні каталоги
Продавці - електроніка та велика побутова техніка