Фокстрот - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Фокстрот: вибір №1 на ринку побутової техніки. Якісно. Доступно. Надійно

Більш ніж чверть століття на ринку побутової техніки

Перший Фокстрот був відкритий у 1994 році у м. Харків, а вже сьогодні компанія може похвалитися 228 супермаркетами в усіх великих містах України. Починаючи із 2012 року, мережа надає свої послуги як у стаціонарних торгових точках, так і через офіційий інтернет-магазин https://www.foxtrot.com.ua. На всю техніку окрім гарантії виробника надається можливість обміну товару протягом 14 днів. Фокстрот є партнером компанії Euronics – крупного  холдингу, що функціонує у 35 країнах Європи.

Торгова мережа на даний час налічує біля п'яти тисяч співробітників. Для зручності клієнтів у вересні 2018 року було створено власний контакт-центр, який консультує клієнтів 24/7 з 09:00 до 21:00 (безкоштовно з усіх телефонів).  Компанія намагається йти у ногу із часом, запустивши сервіси «Фінансовий супермаркет» і програму лояльності «Фокстрот клуб», зареєструватися у якій можна онлайн на офіційному сайті, за допомогою СМС-повідомлення чи у супермаркеті. У своїй роботі  Фокстрот керується принципами Глобального Договору Організації Об’єднаних Націй щодо соціальної відповідальності бізнесу і підтримує такі проекти, як «Зелений офіс» та «ЕКОклас»,  місія яких полягає у сприянні екологічній грамотності населення та турботі про навколишнє середовище.

Фокстрот – територія шалених знижок. Завітай, обирай та забирай
Щорічно у Чорну п’ятницю компанія проводить мегарозпродаж. Знижки сягають приголомшливих 80%, а черги покупців формуються ще задовго до відкриття торгової точки. Якщо у Вас зникли всі вагання, запам’ятовуйте адреси  найбільших  магазинів у м. Київ:

м. Львів:

 м. Одеса: 

Останні каталоги
Продавці - електроніка та велика побутова техніка