Стільці, високі стільці - Актуальні ціни з акцій в магазині Jysk

search

Перегляд цін

Продавець
Товар Опис
Термін дії
Ціна
logo - Jysk
Jysk
обідній стілець
Стілець обідній JONSTRUP сірий/дуб  

*

1 150,00 ₴
logo - Jysk
Jysk
обідній стілець
Стілець обідній EJSTRUP беж/сталь  

*

1 500,00 ₴
logo - Jysk
Jysk
обідній стілець
Стілець обідній RISSKOV світло-сірий/чорний  

*

2 250,00 ₴
logo - Jysk
Jysk
обідній стілець
Стілець обідній PEBRINGE оксам.сірий/дуб  

*

2 350,00 ₴
logo - Jysk
Jysk
обідній стілець
Стілець обідній PURHUS сірий/чорний  

*

2 650,00 ₴
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Ціна може не діяти у всіх філіях

** Ціна може бути без ПДВ

Можете знайти продукт Стільці, високі стільці за знижкою 1 150,00 ₴ у магазин Jysk. Ця спеціальна пропозиція діє від 28.02.2024 до 31.12.2024. Якщо ви хочете купити продукт Стільці, високі стільці, відвідайте найближчий магазин Jysk.

Дійсно хочете заощадити кругленьку суму? Слідкуйте за останніми акціями, які ми розміщуємо на нашому веб-сайті. Ми збираємо акції на товар Стільці, високі стільці від магазину Jysk і найсвіжіші каталоги зі знижками на продукт Стільці, високі стільці від магазину Jysk, щойно ці вигідні пропозиції з'являються в мережі.

Не обов'язково зосереджуватись лише на акціях на товар Стільці, високі стільці від магазину Jysk, ви можете шукати вигідні пропозиції на продукт Стільці, високі стільці від інших роздрібних мереж, наприклад, від магазинів -, або ви можете переглянути акції, каталоги та знижки, які шукають наразі інші покупці на нашому веб-сайті. Серед найпопулярніших чинних акцій є шалені знижки на наступні товари: Спальня, Сухофрукти та горіхи, Сік, соковмісні напої, газовані напої, енергетичні напої, Сад, Сад та дозвілля, Садові столи, Садові стільці, крісла, лавки, дивани, Сонцезахисні шати, тенти та сонцезахисні покриття, Спідня білизна, піжами та купальники, Сумки, рюкзаки та валізи. У розділі Моя акція ми щодня публікуємо тисячі нових спеціальних акцій, і якщо ви хочете скористатися найкращими з них, заходьте на наш сайт щодня!

Де купити — Стільці, високі стільці

Останні каталоги