Avon - акції та знижки

 

Онлайн-каталог Avon – купуй, не виходячи з дому
Каталог – серце бізнесу косметичної компанії Avon. Саме переглянувши брошуру, клієнти можуть дізнатись актуальний асортимент товарів магазину, подивитись, якою буде ціна на улюблені товари та зробити замовлення. Каталог оновлюється щомісяця та вступає в силу через декілька днів після публікації – тож ви завжди заздалегідь знаєте, чого варто очікувати.

Раніше каталоги розповсюджувались офісами та дбайливими торгівельними консультантами Avon. В сучасному світі журнал Avon (точніше, його онлайн-копію) можна переглянути на офіційному сайті магазину https://my.avon.ua. Але особистий підхід та турбота консультантів не зникла – з представником відділу продаж і досі можна обговорити всі деталі та зробити замовлення. Проте тепер для цього навіть не потрібно виходити з дому!

Акції на сайті – знижки, подарункові набори, три товари за ціною двох
У каталозі та на офіційному сайті можна не тільки подивись асортимент, а і спіймати знижку на потрібний товар чи чудову пропозицію. Акції, пропозиції та знижки оновлюються щомісяця разом із каталогом.

Кожного місяця Avon пропонує знижки до 60% на різноманітні групи товарів. Декоративна та доглядова косметика, догляд за тілом, парфуми, аксесуари та сумки – асортимент товарів за зниженими цінами порадує вас своєю різноманітністю.

Окрім знижок, Avon має спеціальні пропозиції – наприклад, купуючи гребінці набором від 3-х штук, ви економите до 30% вартості порівняно з роздрібною ціною. А при покупці декоративної косметики певної фірми на певну суму помада цієї ж фірми іде у подарунок.

Промокоди на знижки та подарунки до замовлень
На сайті та у каталозі Avon публікуються спеціальні промокоди, що діють на певний товар або групу товарів. Деякі коди дають знижку на товар та можуть діяти за певних умов (наприклад, покупка продукції певної торгової марки). Інші ж автоматично додають подарунки до вашої корзини покупок.

Промокоди можна застосовувати до необмеженої кількості замовлень, а діють вони не менше місяця – можна і собі замовити, і подругам порадити. Тож переглядайте каталог та впевнено замовляйте якісну косметику за найкращими цінами.

Товари в каталогах Avon

Каталог Сторінка Товари
leaflet
01.06.2024 - 30.06.2024
11 блиск для губ
15 бере
20 Keratin
25 рідка підводка для очей
26 точилка
Останні каталоги
Продавці - господарські та парфумерні магазини