Prostor - акції, адреси та графік роботи

Каталоги Prostor

Де знайти магазини

Докладніше

Про PROSTOR

PROSTOR — це стильна та інноваційна мережа магазинів краси та догляду в українському сегменті «дрогері», тобто серед магазинів з невеликою площею, в асортименті яких представлені товари повсякденного попиту: парфумерія, засоби для прибирання будинку, косметика, гігієнічні засоби, корисні дрібниці і невеликий асортимент харчових продуктів.

Перший магазин мережі PROSTOR відкрився у 2005 році у місті Дніпро, на сьогодні мережа налічує понад 330 магазинів в 113 містах. Зокрема, у містах Маріуполь, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Суми, Харків.

З 2011 року мережа PROSTOR почала просувати власні торгові марки. Тепер клієнт може придбати товари понад 20 брендів з позначкою «Тільки в PROSTOR». Характерні риси цієї продукції — стильний дизайн та оптимальна ціна. Наприклад,

«Violetta», «Queen collection», «Glam collection», «Рецепти Любушки», «LORENA beauty», «LORENA Рrofessional», «FRESCO», «Flirty» (жіноча серія); «Pixcell», «Grand collection», «Royal collection» (чоловіча серія); «Друзяки діточок», «Bebis» (дитяча серія).

Чому люди полюбляють купувати у мережі PROSTOR

Розташування офісу та часи роботи

Перелік магазинів мережі PROSTOR, їх розташування та графік роботи розміщено на сайті https://prostor.ua/ua/ у розділі «Магазини». Гаряча лінія: 0 800 600 200 (безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів — згідно з тарифами операторів.) Час роботи лінії: 09:00-21:00.

Останні каталоги
Продавці - господарські та парфумерні магазини