Альфа-Банк - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Альфа-Банк Україна: фінансова установа, якій можна довіряти

Фінансовий помічник на кожен день
Альфа-Банк – заснований у 1992 році український комерційний банк із міжнародним капіталом.  Він є дочірньою компанією приватного інвестиційного холдингу ABH Holdings SA (ABHH), що інвестує у фінансові установи України, Казахстану, Білорусі, Нідерландів та Росії, котрі мають філіали на Кіпрі та у Великобританії.  Компанія є однією із найбільш стійких та надійних в Україні, стабільно займаючи максимально високі позиції у всіх сегментах ринку банківських послуг —  за даними НБУ вона входить до першої десятки фінансових установ країни за об’ємом активів.

Альфа-Банк Україна пропонує зручні сучасні банківські рішення для клієнтів у всіх сегментах — від фізичних осіб до найбільших корпорацій, будучи одним із лідерів впровадження інноваційних технологій у сфері інтернет-банкінгу. Всю необхідну інформацію стосовно цих та багатьох інших питань можна знайти на офіційному сайті  https://alfabank.ua.

Альфа-Банк Україна — абсолютно командний гравець
Коли перед клієнтом стоять певні завдання — ми одразу надамо вичерпний перелік послуг, що швидко дозволять їх виконати.

Декілька фактів про компанію:

Харків та інші. Їх графік роботи передбачає доступ до банківських послуг 24 години на добу 7 днів на тиждень. Детальніше з адресами філій та банкоматів можна ознайомитись на офіційному сайті;

Останні каталоги
Продавці - фінанси і послуги