Фора - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Про мережу магазинів «Фора»

Перший з магазинів «Фора» відкрився ще у 2002 році у місті Київ. Девіз магазинів — «ближче до дому, ближче до вас». Формат мережі — зручні магазини поруч з домом, щоб покупці могли придбати все необхідне у межах крокової доступності.

У 2015 році мережа магазинів «Фора» отримала нагороду Retail Awards 2015 «Вибір споживача» як краща мережа магазинів біля дому. До уваги бралися якість продукції та наданого сервісу, цінова політика, зручність розташування, відомість власного бренду.

«Фора» дбайливо ставиться до кожного покупця і надає можливість скористатися програмою лояльності. На тих, хто приєднається до Фора club, чекають бонуси, персональні знижки та акції. Щоб стати учасником програми лояльності Фора club треба зробити покупку на суму понад 40 гривень. Касир запропонує тимчасову карту, яку потрібно зареєструвати на сайті https://fora.ua або заповнити паперову анкету і вкинути її до скриньки Фора club. Під час наступного візиту до супермаркету вам обміняють тимчасову картку на постійну. Крім того, покупці можуть скористатися зручним мобільним додатком «Фора». Додаток працює як з Android, так і з iOS.

Чому люди полюбляють купувати у магазинах «Фора»

Розташування магазинів та часи роботи

Головний офіс ТОВ «ФОРА» знаходиться за адресою 02090, м. Київ, вул. Бутлерова, 1. Телефон безкоштовної гарячої лінії: 0 800 30 12 30.

Останні каталоги
Продавці - гіпермаркети та cупермаркети