Космос - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Про делікатес-маркет «Космос»

Мережа супермаркетів «Космос» належить компанії «Таврія-В». Перший магазин мережі відкрився у 2011 році у місті Київ, в торгово-розважальному центрі Dream Town (2-а черга). Широкий асортимент харчових продуктів, величезний вибір торгових марок, елітна продукція. Крім того, є побутова хімія і різний господарський дріб'язок, посуд тощо. Дивовижно зручне викладання товару. Відчуйте себе як у Європі. Хочете спробувати вишукані вина Іспанії, Італії, Франції, натуральні трюфелі, найрізноманітніших представників океанічної фауни, європейські ковбаси та сири? Тоді вам в делікатес-маркет «Космос»! Докдадніше на сайті https://tavriav.org.

Делікатес-маркет «Космос» — це подарунок для гурманів та прихильників делікатесів і розкішних готових страв. У цьому оазисі продукції світових брендів наявні товари високої якості, що задовольнять смаки будь-кого. Тут представлені товари для тих, хто бере від життя все тільки по верхній планці якості та смаку.

В магазинах «Космос» можна придбати продукцію власного імпорту групи «Таврія-В», зокрема ексклюзивні для України господарчі товари: посуд, постільну білизну, косметичні товари, продукти. Для гурманів в асортименті — італійські сири, французькі паштети, іспанський хамон, елітні ковбаси, марципанові та шоколадні цукерки, величезний вибір меленої й зернової кави з усього світу. У рибному відділі на покупців чекає величезний вибір свіжої морської та річкової риби, морепродуктів, устриць, молюсків, живих лобстерів. На прохання покупців було збільшено площу алкогольного відділу, значно розширено асортимент. Професійний сомельє допоможе зробити вибір напою відповідно до їжі.

Акції та знижки оновлюються постійно, чинний каталог та журнал з акційними пропозиціями дивіться на сайті. Компанія активно веде свою сторінку у мережі Facebook, там можна переглянути які очікуються акції на цьому тижні, афішу майбутніх заходів, а також ознайомитися з постами про продукцію.

Чому люди полюбляють купувати у делікатес-маркетах «Космос»

Розташування магазинів та часи роботи

Магазини мережі діють у містах Київ та Одеса. У місті Львів магазину, на жаль, немає.
Делікатес-маркети «Космос» працюють з 8.00 до 23.00, без вихідних.

Останні каталоги
Продавці - гіпермаркети та cупермаркети