Таврия В - адреси та графік роботи

Де знайти магазини

Докладніше

Про «ТАВРІЯ-В»

Компанія «ТАВРІЯ-В» була заснована у 1992 році. Основні напрямки ведення бізнесу: роздрібна та оптова торгівля; підприємства громадського харчування; виробництво; будівництво; власні торгові марки.

«ТАВРІЯ-В» — мультиформатна мережа магазинів, розвивається в сегменті гіпермаркетів, традиційних супермаркетів, делікатесних супермаркетів і магазинів біля дому. У грудні 2006 року відкрився супермаркет мережі в місті Харків, а у 2007 році — в Миколаєві. Крім того, на базі торгових об'єктів функціонують цехи з виробництва власної продукції: м'ясних, рибних напівфабрикатів, кулінарної, кондитерської, хлібобулочної продукції.

Інтернет-магазин компанії доставляє замовлення товарів за вказаною адресою, адже купити продукти з доставкою через інтернет — це відмінний спосіб наповнити холодильник, не виходячи з дому. Інтернет-магазин працює цілодобово. Якщо ви замовили товари вночі, то отримаєте замовлення наступного дня. Мінімальна сума замовлення — 300 гривень.

Чому люди полюбляють купувати у магазинах мережі «ТАВРІЯ-В»

Розташування магазинів

Головний офіс компанії знаходиться за адресою: 65009, Україна, Одеса, Гагарінське плато, 5/3, «Аркадійський палац». Магазини компанії розташовані у містах: Одеса, Ізмаїл, Білгород-Дністровський, Миколаїв, Харків, Чорноморськ, Хмельницький, Київ, Херсон.

Останні каталоги
Продавці - гіпермаркети та cупермаркети